KARGO GÖNDERİLERİNDE AĞIRLIK NASIL BELİRLENİR?

En Ucuz Yurtdışı Kargo

KARGO GÖNDERİLERİNDE AĞIRLIK NASIL BELİRLENİR?

Kargo gönderilerinde birçok ağırlık hesaplama yöntemi vardır. Bu hesaplama yöntemlerinin iki tanesi açıklamak isteriz. Ağırlığı hesaplanacak kargonun bilinmesi gereken özellikleri vardır. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz. İlk öncelikle yapmamız gereken şeyler; kargonuzda ait en boy yükseklik bilgilerinin bilinmesi gerekmektedir. Eğer bu bilgiler elinize değil ise, her evde bulunabilecek olan herhangi bir metre yardımı ile en boy yükseklik ölçülerine sahip olabilirsiniz. Bu ölçüleri aldıktan sonra herhangi bir kalem yardımıyla not ediniz. Diğer yandan kargonuzun ağırlığını hesaplayabilmek için, Eğer kargonuz taşınabilecek durumda ise herhangi bir tartı yardımıyla kilosunu ölçebilirsiniz. Ağırlığı belirlenen Kargo’nun Şimdi gelelim en son aşamasına! Bu aşamada yapılacak olanlar şu şekildedir; kargolar genelde Yurtiçi gönderilerinde, desi dediğimiz Uluslararası ölçü birimi ile gönderilir. Eğer kargonuz hesaplanamayacak ölçüleri sahipse, genelde kilo olarak gönderim sağlanır.
Kargolarınızı gönderirken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlara dikkat etmediğiniz de daha fazla ücrete gönderirsiniz. Kargoların yoğunluğundan dolayı dikkat oranı bir o kadar azalacaktır. Bundan dolayı ölçülerinizi kendiniz almanızda fayda vardır. Ölçülerini aldınız ve kargoyu göndereceksiniz. Bu ölçüleri Kargo görevlisinin aldı ölçülerle karşılaştırınız eğer bir yanlışlık var ise tekrar ölçülmesini isteyiniz. Bu durum her kargo şirketi için geçerli değildir. Siz yine de her duruma karşı hazırlıklı olmamız da fayda vardır. Diğer yapmanız gereken husus ise; kargoyu kargo şirketini kendiniz ulaştırmanız gerekmektedir. Bazı kargo şirketleri evden alımlarda ya da iş yerinden alımlarda ek ücret

Talep etmektedirler.
Eğer siz hiç Bu konularla uğraşmak istemiyorsanız, sizin için en doğru çözüm; NumunemKolay.com adresine başvurmak en doğru yoldur. Herhangi bir arama motorundan NumunemKolay.com adresini tıklayarak, sizin için en doğru kargoyu bu adresten bulabilirsiniz. Konusunda uzman kadrosu ile size her zaman yardımcı olabilecek Türkiye’nin tek adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp