KARGO GÖNDERİLERİNDE BOY FİYAT ORANTISI NASILDIR?

En Ucuz Yurtdışı Kargo

KARGO GÖNDERİLERİNDE BOY FİYAT ORANTISI NASILDIR?

Genel anlamda bakıldığında kargo şirketleri uluslararası ölçü birimi olan desimetreküp kullanmaktadır. Desimetreküp hesabı yapılırken en boy yükseklik ölçülerine sahip olmak gerekmektedir. Bu ölçüleri ne kadar büyük olursa olsun, o kadar yüksek kargo ücret ödersiniz, bu ölçüler ne kadar küçük olursa olsun, o kadar az ücret ödersiniz. Dolayısıyla boyla fiyat orantısı doğru orantılıdır. Dolayısıyla boy büyüdükçe fiyat büyür, boy küçüldükçe fiyatı da küçülür. Sizin yapmanız gereken en doğru şey; Kargo gönderirken Kargo ölçülerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Eğer Kargo gönderecek iseniz ve kargonuz kırılgan bir eşya ise, iyice paketleyerek gönderebilirseniz. Kargo paketlerken de boyunun büyüyeceğini hesap etmeniz gerekmektedir. Eğer kargolarınız çok ise ve her gün onlarca Kargo çıkarıyorsanız, bu hesaplamalara çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer bir de Kargo ücretlerini kendiniz ödüyor iseniz, çok daha dikkatli olmanızda fayda vardır. Bu nedenle gönderilerimiz her zaman küçük ve sade olmalıdır.

En doğru kararı görebilmek, en iyi kargolarla çalışmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey NumunemKolay.com adresine girerek tüm kargo şirketleri hakkında bilgi alabilir, kargo şirketleri arasında karşılaştırma bile yapabilirsiniz. Sitenin diğer bir özelliği ise; sizin için en doğru kargoyu seçmesidir. Kargo şirketleri arasında hangi kargo şirketi ile çalışmak istiyorsanız, o kargo şirketini seçebileceğiniz gibi, diğer bir özelliği ise sizin için en doğru kargoyu bulmasıdır. Konusunda uzman kadrosu ile sizin en büyük yardımcınız olacak NumunemKolay.com her zaman yanınızda olacaktır. NumunemKolay.com adresinden bilgi almadan asla Kargo göndermeyiniz. Unutmayınız ki, gönderdiğiniz Her bir Kargo Servet Değerindedir. Konusunda uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat bilgi alabileceğiniz hem internet sitesi, hem de müşteri temsilcileri sayesinde size her zaman hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp